Skip to main content

ASYA MEKANI

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

YENİ SİTEMİZ OLAN www.AsyaDizi.Net 'E TÜM ÜYELERİMİZİ BEKLERİZ. SİTEYİ ZİYARET ETMEK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

DİZİ LİSTESİ: Sitemizde bulunan tüm dizileri içeren dizi listesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

WAY BACK INTO LOVE-2020-ÇİN/TR ALTYAZI/ONLİNE

Konu

02 #1
WAY BACK INTO LOVE-2020-ÇİN/TR ALTYAZI/ONLİNE
[Resim: qgld2_3f.jpg]
Ülke: Çin
Bölümler: 26
Yayınlanma Tarihi: 4 Eyl 2020-10 Eyl 2020
Türler: Komedi , Romantik
Süre: 45 dak.
Konusu:
Bir öğrenci olarak, Lu Jia okuldaki zamanının çoğunu sonunda Xu Jia Xiu'nun dikkatini çektiği günü hayal ederek geçirdi. Yandaki sınıftaki bir öğrenci olan Jia Xiu, Jia'nın bir erkeğin olabileceğini hayal ettiği her şeydi. Ne yazık ki tüm hayalleri gizli, tek taraflı bir aşka dayanıyordu. Jia Xiu, duygularını bir sır olarak sakladığı takdirde ona hiçbir şey olmayacağına karar verdi.umutsuz bir kızın yapabileceği şeyi yapmak için. Cesaretinin her zerresini topladı ve ona bir mektup yazdı. Yandaki sınıftaki sessiz kızla hiç ilgilenmemiş olan Jia'nın mektubu, Jia Xiu'ya biraz sürpriz olarak gelir. Önceden Jia'ya karşı hisleri olmayan Jia Xiu, ona herhangi bir cevap veremez. Ancak bu, bir izlenim bırakmadığı anlamına gelmez. Yıllar geçmesine ve mektubun hiçbir zaman gelmemesine rağmen, Jia Xiu bir zamanlar ona karşı duygularını itiraf edecek kadar cesur olan kıza ne olduğunu sık sık merak etmiştir. Jia'nın farklı bir şehirde yıllar geçirdikten sonra yakın zamanda geri döndüğünü bilmiyor. Şimdi memleketinde, kader Jia ve Jia Xiu'yu tekrar bir araya getirmeye kararlı görünüyor. Ama bu sefer işler farklı. Jia, bir zamanlar Jia Xiu'ya karşı duyduğu hisleri anarken, Yıllar önce yarattığı izlenimin yüreğinde beklenmedik bir değişikliğe yol açtığını fark etmeye başlar. Nihayet duygularını kabul edebilen, uzun zamandır unutulmuş bir aşk çiçek açmaya başlayabilir mi?
[Resim: xnyl0_4f.jpg]
Oyuncular:
[Resim: Screenshot_3%283%29.png]


[Resim: OK-RU%281%29.png]

01. Bölüm


Kayit Ol

02. Bölüm


Kayit Ol

03. Bölüm


Kayit Ol

04. Bölüm


Kayit Ol

05. Bölüm


Kayit Ol

06. Bölüm


Kayit Ol

Teşekkür Edenler: mennessa , arda
#3
içbşnmj m
Cevapla
Teşekkür Edenler:
#4
Teşekkürler
Cevapla
Teşekkür Edenler:
#5
Teşekkürler
Cevapla
Teşekkür Edenler:
#7
teşekkürler
Cevapla
Teşekkür Edenler:
#8
Teşekkür
Cevapla
Teşekkür Edenler:
#9
tskler
Cevapla
Teşekkür Edenler: