Skip to main content

ASYA MEKANI

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Sizler için oluşturduğumuz tüm hizmetlerden tam olarak yararlanabilmek için aramıza katılabilirsiniz. Siz varsanız, biz varız! Üyelikler ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

DİZİ LİSTESİ: Sitemizde bulunan tüm dizileri içeren dizi listesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yeni eklenen dizi bölümlerini takip etmek için lütfen buraya tıklayınız.

OK-RU Bildiğiniz üzere engellendi, o yüzden OK-RU Videoları izleyebilmeniz için mutlaka VPN kurmanız gerekmektedir.

Çevirmen Ekibimize katılmak istiyorsanız buraya tıklayınız.

Çeviri isteğinde bulunmak için lütfen buraya tıklayınız.

EvdeKal Türkiye

Mask - 2015 Güney Kore Dizi Tanıtımı

Konu

#1
[Resim: 5k2D1R.jpg]

Adı: Mask 가면
Tür: Dram, Romantik 
Yönetmen: Boo Sung-Chul
Senarist: Choi Ho-Chul
Yapımcı: Kim Yong-Hoon, Shim Jung-Woon, Lee Yong-Seok, Kim Dong-Ho
Yayıncı: SBS
daum: 7.6
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2015
Yayın Tarihi: 27 Mayıs 2015 - 30 Temmuz 2015
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe - 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu:

Dizi, kimliğini saklayarak başka biriymiş gibi davranan ve bir aile chaebolunun (kore usulü holding) varisi (Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.) ile evlenen bir kadının (Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.) hikayesini anlatmaktadır


Karakterleri:

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. dizide, iki karakter canlandırmaktadır. Canlandırdığı karakterlerden birisi, babasının kişisel borcu nedeniyle zor zamanlar geçirmekte olan Byun Ji-Sook karakteridir. Bu yüzden gerçek kimliğini saklayarak ölen Eun-Ha'nın yerine geçer.
Canlandırdığı diğer karakter ise, varlıklı ve saygın bir aileden gelen Eun-Ha karakteridir. O, Min-Woo (Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.) ile kağıt üstünde bir evlilik yapmak üzere nişanlanmıştır. Onun karakteri, soğuk bir kişiliğe sahiptir.


Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. dizide, 7 yaşındayken büyük bir şirketin varisi konumuna gelen Choi Min-Woo karakterini canlandırmaktadır. Bulunduğu bu konumdan dolayı duygularını asla açığa vurmaz. Bir gün ailesi sayesinde, Eun-Ha (Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.) ile karşılaşır. Tanıdığı diğer kadınlardan farklı olduğunu düşündüğü Eun-Ha'ya aşık olur.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. dizide, Min Suk-Hoon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, nazik görünümlü zeki birisidir. Ancak içinde kötülük ve para hırsı barındırmaktadır. Eun-Ha (Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.) ile birbirlerini sevmektedir.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. dizide, aşkta şanssız bir kadın olan Choi Mi-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, istediği her şeye sahiptir ama sevdiği adam onu sevmemektedir. Güzel ve çekici Mi-Yeon, Min-Woo'nun (Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.) üvey kız kardeşidir. Sevdiği adam Suk-Hoon (Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.) ile evlenir. Ancak onunla evlendikten sonra onun başka birisine aşık olduğunu öğrenir. Bunun üzerine Mi-Yeon ondan intikam almaya karar verir.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. dizide, Ji-Sook'un kardeşi olan Byun Ji-Hyuk karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, ailesi için işleri zor kılan yirmili yaşlardaki bir baş belasıdır. Ancak o annesine, babasına ve ablasına gerçekten değer vermektedir.

Oyuncuları:

[Resim: Cast%2BDrama%2BKorea%2BMask%2B%25282015%...onesia.jpg]
Teşekkür Edenler: HAN SUNG
#2
Teşekkür
Cevapla
Teşekkür Edenler: