Sohbet Arşivi

Skip to main content

Asya Mekanı - Asya Dizileri

ASYA MEKANI


Sohbet Arşivi
avatar
KUN LU QUE-2017/ÇİN Dizisinin bölümleri güncellenmiştir.( Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. )
avatar
@Elifimes : Killer And Healer bu dizi listeye alındı , kısa sürede çevirilip eklenecektir.
avatar
Merhaba acaba Killer And Healer (2021) çin dizisinin İngilizce altyazısi varsa verebilir misiniz şimdiden teşekkürler ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
avatar
teşekkürler @BURAK
avatar
SHE İS THE ONE-2021-ÇİN Dizisinin yeni bölümleri eklenmiştir. ( Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. )
avatar
VİNCENZO-2021-KORE/ Dizi'nin 20. FİNAL Videosu Eklenmiştir, Keyifli Seyirler. (Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.)
avatar
LOVE SCENERY-2021-ÇİN Dizisi'nin FİNAL Bölümü eklenmiştir. ( Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. )
avatar
(YENİ) UBAAT RAİ UBAAT RUK-2021-TAYLAND Dizisi eklenmiştir. ( Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. )
avatar
nesert : Meteor Shower bu dizi listeye alınmıştır , bir aksilik çıkmadığı sürece kısa sürede çevirilip eklenecektir.
avatar
bu arada süper bir sitesiniz
avatar
meteor shower 2009 çin
avatar
nesert / Meteor shower / bu dizinbin tam adını yazarmısınız yılı ve ülkesi
avatar
Meteor shower neden hiçbir yerde yok
avatar
(YENİ) LİKİT HAENG JAN-2019-TAYLAND Dizisi eklenmiştir. ( Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. )
avatar
HELLO DEAR-ANCESTORS-2018/ÇİN Dizisinin bölümleri güncellenmiştir.( Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. )
avatar
A SEVEN-FACED MAN-2017/ÇİN Dizisinin bölümleri güncellenmiştir.( Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. )
avatar
@mennessa : maalesef dediğin gibi her yerde olmadığı gibi ing altyazısıda bulunmuyor , ileride çıkarsa çevirilip eklenir.
avatar
@Azime213 : maalesef bu dizi'ninde ing altyazısı bulunmamak'ta ileride çıkarsa çevirilip eklenir.
avatar
@Hyouka : maalesef bu dizi'nin ing altyazısı bulunmamak'ta ileride çıkarsa çevirilip eklenir.
avatar
azis Love Scenery/Bu dizi hazırlanıyor.En geç kısmetse yarın eklenir...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Asya Mekanı - Asya Dizileri sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.