Sohbet Arşivi

Skip to main content

Asya Mekanı - Asya Dizileri

ASYA MEKANI


Sohbet Arşivi
avatar
VİNCENZO-2021-KORE/Dizi'nin 19. Bölüm Videosu Eklenmiştir, Keyifli Seyirler.(Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.)
avatar
Love Scenery cin dizisi final yapti diger bölümlerini yükleyebilir misiniz
avatar
...
avatar
Neth Mahunnop (2020) bu dızı hıc bır yerde yok ne olur cevırı bılırmısınız acaba asırı merak edıyorum yaa basroller dehsetler@BURAK
avatar
My husky boyfriend dizisini çevir misiniz?
avatar
My Goddess (2018) tayvan dizisini çevirebilirmisniz
avatar
JUDO HİGH-2018/ÇİN Dizisinin bölümleri güncellenmiştir.( Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. )
avatar
Tesekkur ederim?
avatar
@EsraNur : Merhaba , çıkarsa elbette çeviririz.
avatar
Merhabalar please be married diye bir dizi 27 mayista yayinlanacak acaba ingilizce altyazisi çıkarsa çevirebilirmisiniz
avatar
WHO'S REBELLİOUS YOUTH-2019-ÇİN Dizisinin bölümleri güncellenmiştir.( Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. )
avatar
THE LİTTLE NYONYA-2020-ÇİN Dizisinin bölümleri güncellenmiştir.( Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. )
avatar
@Nurgul1 : You are my glory bu dizi daha yayına girmedi , nezaman gireceğide belli değil , yayınlandığında çevirilip eklenecektir.
avatar
You are my glory ekleyebilirmisiniz
avatar
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
avatar
İyi aksamlar sayın admin rica etsem Please give me a pair of wings verirmisiniz ing varsa
avatar
THe Daughter Flame’s
avatar
THE ROMANCE OF TİGER AND ROSE-2020-ÇİN Dizisinin bölümleri güncellenmiştir.( Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. )
avatar
(YENİ) THE İMPERİAL CORONER-2021-ÇİN Dizisi eklenmiştir. ( Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. )
avatar
@Elifimes : maalesef ing altyazısı bulunmuyor , ileride çıkarsa çevirilip eklenir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Asya Mekanı - Asya Dizileri sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.